Hotel Thermal*** Štúrovo

Vítame Vás na stránke Hotela Thermal***!

Hotel Thermal*** sa nachádza priamo v areáli Vadaš Thermal Resort, ktorý je zároveň najväčším kúpaliskom na Slovensku. Ak hľadáte ubytovanie spojené s užívaním termálnej vody alebo rôznych letných programov a atrakcií, ste na správnom mieste!

 Veľkonočný balík Hotela Thermal***


 Aktuálne pobytové balíky:

Relaxačný balík Romantický balík Rodinný balík Balík Fit
Relaxačný Romantický Rodinný Fit
Relaxačný pobyt so vstupom do krytej plavárne, pobytom vo vírivke a s celo telovou masážou.  Romantický balík s večerou pri sviečkach, pobytom vo vírivke, uvoľňujúcou masážou a šampanským pri príchode Rodinný balík v kľudnom prostredí, prekvapenie pre deti, pre deti do 6 rokov pobyt zadarmo, od 6-12 rokov platíte iba za stravu Balík Fit na dve noci s masážou, pobytom vo vírivke, vstup do krytej plavárne a fitnes centra. Polpenzia formou Gurmánského zážitku


 

Ubytovanie v hoteli Thermal Štúrovo Konferencie, teambuildingy, školenia Reštaurácia Thermal, svadby, oslavy Voľný čas
Ubytovanie Konferencie Reštaurácia Voľný čas
V hoteli Thermal*** sa nachádza 148 lôžok (43 izieb a 4 apartmány, všetky sú klimatizované).  Konferenčné miestnosti pre 80 a pre 30 osôb sú ideálne pre hostí rôznych konferencií a školení. Reštaurácia Thermal ponúka možnosť príjemného posedenia a široký výber gastro špecialít domácej i medzinárodnej kuchyne.  Termálne kúpalisko VADAŠ ponúka množstvo aktivít  a využitia voľného času v areáli kúpaliska, blízkom okolí hotela a mesta.

 

 

memory usage 1.37 mb